Collado Hermoso
Hoteller & lejligheder i Collado Hermoso, alle indkvarteringer i Collado Hermoso
Posada Restaurante Fuenteplateada
Camino De Los Molinos S/N, Collado Hermoso, Spanien
Posada Restaurante Fuenteplateada har udsigt over haven og ligger 25 minutters gang fra Monasterio de Santa Maria de la Sierra i Collado Hermoso. Stedet har også WiFi i hele ejendommen.
Anbefalede hoteller i Collado Hermoso
Posada Fuenteplateada
Camino de las Rozas, s/n, Collado Hermoso, Spanien
Posada Fuenteplateada ligger 20 minutters gang fra Abbatte og 25 minutters gang fra Iglesia de San Miguel Arcangel.
Casita Romantica Con Suite Y Banera En La Sierra "Colladito De Alce"
C. San Nicolas de Bari, 3, Collado Hermoso, Spanien
Abbatte ligger kun 1 km fra villaen og Iglesia de San Miguel Arcangel er ca. 2 km væk. Boligen byder på 1 værelser, et tekøkken og 2 badeværelser.
Fremragende
(5 anmeldelser)